Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14
13.05.2014 / 09:29
Контрольні показники

Для достовірного визначення фактичного обсягу спожитого природного газу споживачем та здійснення нарахувань, ПАТ «Луганськгаз» необхідна інформація про показання лічильників газу. Відносини між ВАТ «Луганськгаз» і споживачами природного газу регулюються Правилами надання населенню послуг з газопостачання.

Зняття споживачем показів лічильника газу

Зняття показань лічильників газу повинні проводитися споживачем щомісяця. Передати показання лічильника можна так:

- Вказати показання лічильника газу на 1 число місяця в платіжному документі за попередній місяць. Як правильно відобразити показання лічильника в квитанції читайте тут;

- Через Особистий кабінет на офіційному сайті ПАТ «Луганськгаз»;

- Оператору (на прийомі) абонентської служби з 25 числа поточного місяця по 1 число наступного місяця включно. Контакти та графік роботи см. в розділі «Наші служби».

- За телефонами абонентських відділів, у тому числі багатоканальних, що діють з 25 числа поточного місяця по 1 число наступного місяця включно .

- По телефону автоматизованої системи збору свідчень, типу - автовідповідач  (уточніть,  чи діє автоматизована система у вашому МРУЕГГ)

- Відправкою SMS повідомлення (уточніть, чи діє система у вашому МРУЕГГ)

- Через спеціальні скриньки для збору свідчень (повідомляються в письмовому вигляді), розміщені у всіх газових ділянках.

ПАТ «Луганськгаз» має право контролювати правильність зняття показань та оформлення споживачем платіжних документів . Про повноваження контролерів читайте тут.

Як відбувається контрольне зняття показань лічильника газу?

На яких документах необхідно поставити підпис