Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14
19.05.2014 / 13:16
Прокласти мережі. Внутрішнє газопостачання
Якщо вам необхідно газифікувати будинки, що стоять окремо (житловий будинок, топкова, котельня), тут ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як це зробити.
Огляд внутрішніх мереж комунально-побутового сектору Огляд внутрішніх мереж комунально-побутового сектору ФОТО: ПАТ "Луганськгаз"

До кого звернутися і що робити

Консультацію щодо газифікації можна отримати зі свого Особистого кабінету (кожен авторизований користувач сайту має можливість поставити запитання), по телефону (номер можна знайти в розділі «Наші служби») або безпосередньо в МРУЕГГ за місцем проживання.

Процедура газифікації

1. Необхідно звернутися в Клієнтський сервісний центр з письмовою заявою та отримати технічні умови (далі ТУ). Згідно з чинним законодавством:

1.1 У випадку стандартного приєднання протягом 15 днів готується проект договору на приєднання до ЕГТСУ, а також технічні умови на внутрішнє газопостачання.

1.2 У випадку нестандартного приєднання до ЕГТСУ готуються технічні умови на зовнішнє і внутрішнє газопостачання.

2. Після отримання оплати на розрахунковий рахунок ПАТ «Луганськгаз» за технічні умови та оформлення відповідних документів  (підписання договору, акту виконаних робіт):

2.1 У випадку стандартного приєднання замовник в Клієнтському сервісному центрі отримує технічні умови тільки на внутрішнє газопостачання (роботи з будівництва системи зовнішнього газопостачання виконуються протягом 3 місяців з дня оплати). І відразу оформляє заяву на виконання проектно-кошторисної документації внутрішнього газопостачання. Після передачі заяви до проектно кошторисного відділу , проектувальник зв'язується із замовником і домовляється про зустріч для уточнення деталей проектування, оплати і термінів виконання проекту.

3. У разі нестандартного приєднання замовник отримує в Клієнтському сервісному центрі технічні умови на зовнішнє та внутрішнє газопостачання, після чого так само оформляє заяву на виконання проектно-кошторисної документації. Після передачі заяви до проектно-кошторисний відділ, проектувальник зв'язується із замовником і домовляється про зустріч для уточнення деталей проектування, оплати і термінів виконання проекту.

4. Проектні роботи виконуються після отримання грошових коштів на розрахунковий рахунок ПАТ «Луганськгаз», у строки, обумовлені договором.

5. Проект необхідно узгодити з газовим господарством, для цього необхідно написати заяву в Клієнтському сервісному центрі на узгодження проектної документації.

6. Після отримання проекту необхідно написати заяву в Клієнтському сервісному центрі на виконання монтажних робіт. Розрахунок вартості робіт з будівництва системи газопостачання виконується фахівцями монтажного відділу на підставі проектно-кошторисної документації. Після визначення вартості робіт управління газового господарства укладає із замовником договір. Роботи виконуються після оплати, у строки, які зазначені в договорі. Після закінчення будівництва проектна документація передається в архів. Це робиться для того, щоб клієнт зміг відновити проект у разі його втрати.

7. Після приймання в експлуатацію газових мереж необхідно укласти договір на постачання газу і написати заяву на пуск газу в абонслужбі МРУЕГГ за місцем проживання.

Які документи потрібно пред'явити і надати фізичним особам для отримання технічних умов на газифікацію:

Які документи потрібно пред'явити і надати юридичним особам для отримання технічних умов на газифікацію:

Вартість робіт

Які документи потрібно зберегти

Джерело: