Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14

Газове обладнання

14.05.2014 / 09:57

Ремонт газового обладнання

ПАТ «Луганськгаз» надає послуги з ремонту газового обладнання (газового котла, проточного водонагрівача, плити тощо). Процедура подання заявки на ремонт однакова для будь-якого виду обладнання.
Ремонт газового обладнання за викликом споживача Ремонт газового обладнання за викликом споживача ФОТО: ПАТ "Луганськгаз"

Куди і до кого звертатися

Встановлювати чи ремонтувати газові прилади мають право тільки фахівці з відповідною кваліфікацією і дозволом на виконання таких робіт. Переносити і робити заміну можуть тільки спеціалізовані підприємства газового господарства (ПАТ «Луганськгаз»).

Проконсультуватися з фахівцем й оформити заявку на ремонт газового обладнання можна:

  • в Єдиному вікні;
  • особисто звернувшись до службу ВБГО газового господарства.

Координати та графік роботи служби можна знайти в розділі «Наші служби».

Якщо обладнання на гарантії

Якщо Ваше обладнання знаходиться на гарантії, то, у разі несправностей, слід звернутися за телефоном, вказаним в гарантійному талоні і замовити виклик майстра з сервісної служби. Не забувайте зберігати інструкцію з експлуатації приладу, гарантійний талон, чек на купівлю обладнання, а також дотримуйтесь умов дії гарантії та інструкції заводу-виробника.

Як замовити ремонт газового обладнання в газовому господарстві

Заявка на ремонт подається письмово або за телефоном. Для оформлення заявки необхідно вказати ваше прізвище, ім'я, по батькові, адресу розташування газового обладнання, яке потребує ремонту, і вказати його тип (газовий котел, проточний водонагрівач, плита і т.д.). При оформленні заявки по телефону заявка фіксується в журналі. Ви також можете написати заяву і подати її в службу ВБГО.

Коли і як вам відремонтують газове обладнання

Дату і час візиту майстра з вами узгодять по телефону.

Якщо газове обладнання вимагає складного ремонту, майстер повинен оформити акт передачі і відправити несправне обладнання в спеціалізовану майстерню. Про дату завершення ремонту вас проінформують за телефоном.

Після завершення ремонту майстер газового господарства перевірить роботу газового приладу, наявність тяги в димових і вентиляційних каналах, проведе додатковий інструктаж з правил безпечного користування побутовими газовими приладами.

Які документи потрібно пред'явити майстру для виконання робіт?

1. Проект системи газопостачання газифікованого об'єкта.

2. Паспорт на право користування газовим приладами.

 Оплата виконаних робіт

Також Вам потрібно підписати акт виконаних робіт, в якому вказана їх вартість та оплатити послугу з квитанції.

Вартість послуг вказується в акті виконаних робіт, який підписується споживачем та майстром. Споживач отримує квитанцію, оплатити яку можна в будь-якому відділенні банку.

Ознайомитися з розцінками на виконання ремонтних робіт ви можете у розділі "Вартість наших послуг".