Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14
13.05.2014 / 20:14
Соціальна відповідальність перед споживачами
ПАО" Луганськгаз" намагається буди соціально відповідальними перед споживачами природного газу, а також перед своїми співробітниками. Безпека побуту, безпека праці, якісне обслуговування та допомога - це основні критерії роботи підприємства.
Новопсковські школярі після лекції про безпечне використання газу в побуті Новопсковські школярі після лекції про безпечне використання газу в побуті ФОТО: ПАТ "Луганськгаз"

МІСІЯ

Наша місія - це безперебійне та збалансоване забезпечення природним газом усіх категорій споживачів Луганської області, підвищення ефективності використання і обслуговування систем газопостачання, надійність і безпеку всіх видів виробничої діяльності компанії. 

БАЧЕННЯ

Бути кращою газопостачальної компанією галузі!

ЦІННОСТІ

Надійність

  • в транспортуванія та постачанні газу
  • у виконанні взятих на себе зобов'язань

Професіоналізм

  • у вирішенні поставлених завдань
  • у забезпеченні якості послуг
  • в роботі з клієнтами

Відповідальність

  • перед споживачами наших послуг
  • перед акціонерами та партнерами по бізнесу
  • перед співробітниками

Соціальна відповідальність перед споживачами

Головний інженер Новопсковського МРУЕГГ проводить зі школярами лекцію на тему беспечного використання газу в побуті Головний інженер Новопсковського МРУЕГГ проводить зі школярами лекцію на тему беспечного використання газу в побуті ПАТ "Луганськгаз"

Одним з прогресивних і сучасних видів палива в світі є природний газ. Більшість громадян і підприємств України використовують саме природний газ у своїй життєдіяльності та виробництві. Адже природний газ несе не тільки користь, але і при неправильному використанні - загрозу для життя. На жаль, в Україні постійно відбуваються нещасні випадки, пов'язані з неправильним використанням газу в побуті.

Обов'язок ПАТ «Луганськгаз» - постійно нагадувати і застерігати населення від таких випадків, а також навчати споживачів правильно і економно використовувати блакитне паливо.

Щорічно ПАТ «Луганськгаз» проводить «Місячник з пропаганди серед населення безпечного і ощадливого використання природного газу в побуті» . Основна мета цього заходу - роз'яснення правил користування газом у побуті серед споживачів.

Фахівці ПАТ «Луганськгаз» розробляють ряд заходів з підготовки ефективного проведення пропаганди: створюються методичні матеріали, відеоролики, пам'ятки, закладки, календарі, листівки, плакати, які поширюються в навчальних закладах області. Підприємство бере активну участь у проведенні лекцій для школярів і студентів , фахівці вчать як правильно вести себе при виникненні надзвичайних ситуацій і при виявленні запаху газу в приміщенні. У житлово-комунальних організаціях газовики проводять роз'яснювальні бесіди. Співробітники МРУЕГГ проводять інструктажі з споживачами за правилами безпечного поводження з побутовими газовими приладами.

Наочна агітація та інструкції з експлуатації газовими приладами в побуті активно поширюються також через засоби масової інформації (веб - сайти, газети, телебачення і т.д.).

Основна мета ПАТ «Луганськгаз» - безперервне та безаварійне забезпечення природним газом клієнтів компанії. Адже безпека - це запорука здорового і щасливого життя!

Корпоративна соціальна відповідальність

Профспілкова організація