Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14

Прес-релізи

05.02.2014 / 13:37

ПАТ «Луганськгаз» встановило сучасне обладнання на газорегуляторні пункти

ПАТ «Луганськгаз» вперше використовувало технологію цілодобового дистанційного контролю газорегуляторного обладнання, що дозволяє підвищити надійність роботи ГРП (газорегуляторного пункту). Телеметрія встановлена ​​на 71 газорегулярном пункті в трьох містах: Луганську, Старобільську, Сватове. Вартість обладнання та установки - 4,7 млн. грн.
Телеметрия на ГРП  г.Старобельске Телеметрия на ГРП г.Старобельске ФОТО: ПАТ "Луганськгаз"

«Якщо в ГРП змінилося тиск або стався витік , то у споживачів може припинитися газопостачання . Поки клієнт виявить, що немає газу , і повідомить про це в газове господарство - пройде час . А телеметрія миттєво дасть сигнал , і ми зможемо оперативно попередити аварійну ситуацію » , - говорить перший заступник Голови Правління - головний інженер ПАТ« Луганськгаз »Сергій Рибак.

Довідка: ПАТ «Луганськгаз» - одне з найбільших газорозподільних підприємств Луганської області з чисельністю співробітників - 4,3 тис. чол. За обсягом транспортування газу ПАТ «Луганськгаз» входить в першу п'ятірку серед газопостачальних підприємств України з щорічним обсягом транспортування - більше 1900 млн. м.куб. ПАТ «Луганськгаз» є великим платником податків Луганської області. У 2013 р. компанія відрахувала до бюджетів усіх рівнів 159,2 млн. грн.Рівень газифікації Луганщини складає 70 % - це 750 тис. побутових споживачів з понад мільйон домогосподарств області. Природним газом користуються 4,7 тис. промислових підприємств, 45 підприємств теплокомуненергетики, 971 бюджетних організацій. Більше всіх природний газ використовує металургійна галузь. Найбільші клієнти ПАТ «Луганськгаз» : ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» , ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» , ТОВ «Східенерго» Луганська ТЕС, ДП Лутугинський НПВК, ПАТ «Луганськтепловоз».

Телеметрія цілодобово контролює стан газорегуляторного обладнання : тиску газу , поява витоку , проникнення в ГРП сторонніх осіб і т.п. При зміні параметрів відразу надходить сигнал по каналах зв'язку в диспетчерську аварійної служби . Це дозволяє оперативно реагувати на будь-яка зміна в роботі газорегуляторного пункту.
За словами Сергія Рибака , це тільки початок модернізації ГРП. У 2014 році буде встановлено ще понад 60 комплектів телеметрії по всій області. Усього в Луганській області 718 газорегуляторних пунктів.
ГРП ( газорегуляторний пункт) знижує і підтримує необхідний рівень тиску в газовій мережі . Телеметрію встановлюють на ГРП для підвищення безпеки газопостачання споживачів і попередження аварійних ситуацій.