Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14

Прес-релізи

29.05.2014 / 13:36

ПАТ «Луганськгаз» стабільно забезпечує споживачів природним газом

У суспільно-політичних умовах, що скалися, підприємство ПАТ «Луганськгаз» робить всі необхідні кроки для забезпечення стабільного функціонування всіх служб. Компанія просить жителів Луганської області бути уважними та в разі підозри на витік газу або аварії на газопроводі, негайно повідомляти про це в службу 104!
Бригада АДС Старобільського МРУЕГГ збирається на виклик Бригада АДС Старобільського МРУЕГГ збирається на виклик ФОТО: ПАТ "Луганськгаз"

«Хочу звернути увагу мешканців Луганщини! Якщо відбулася надзвичайна пригода за участю газового обладнання (газопровід, газорозподільний пункт, побутовий газовий прилад), не можна нічого робити самостійно, це дуже небезпечно! Необхідно якомога далі відійти від місця події і відразу ж зателефонувати в газову службу 104 або МНС 101» , - каже Сергій Кузьменко, голова Правління ПАТ«Луганськгаз».

Довідка: ПАТ «Луганськгаз» - одне з найбільших газорозподільних підприємств Луганської області з чисельністю співробітників - 4,3 тис. чол. За обсягом транспортування газу ПАТ «Луганськгаз» входить в першу п'ятірку серед газопостачальних підприємств України з щорічним обсягом транспортування - більше 1900 млн. м.куб. ПАТ «Луганськгаз» є великим платником податків Луганської області. У 2013 р. компанія відрахувала до бюджетів усіх рівнів 159,2 млн. грн.Рівень газифікації Луганщини складає 70 % - це 750 тис. побутових споживачів з понад мільйон домогосподарств області. Природним газом користуються 4,7 тис. промислових підприємств, 45 підприємств теплокомуненергетики, 971 бюджетних організацій. Більше всіх природний газ використовує металургійна галузь. Найбільші клієнти ПАТ «Луганськгаз» : ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» , ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» , ТОВ «Східенерго» Луганська ТЕС, ДП Лутугинський НПВК, ПАТ «Луганськтепловоз».

Незважаючи на складну ситуацію в регіоні, аварійно-диспетчерські служби підприємства в повному обсязі виконують аварійні заявки споживачів усіх категорій і завжди готові приступити до заходів з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій.
Компанія нагадує про своєчасну оплату за спожитий природний газ. Згідно з Правилами надання населенню послуг з газопостачання, за несвоєчасну оплату за спожитий газ або порушення експлуатації газового обладнання, співробітники газопостачальної компанії змушені відключати боржників від газопостачання.