Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14

Прес-релізи

08.04.2015 / 13:54

ПАТ «Луганськгаз» просить споживачів користуватися тільки офіційною інформацією, розміщеною на корпоративному сайті компанії

Фахівці ПАТ «Луганськгаз» виявили, що в інтернеті діє сайт http://gaz.lg.ua з назвою «ДП «Луганськгаз», який може ввести в оману споживачів у Луганській області. Зазначений інтернет-ресурс відображає інформацію про діяльність газового підприємства, яке розташовується на непідконтрольній Україні території, в м.Луганську.

Брати до уваги інформацію про послуги, ціни й тарифи, а також користуватися сервісами, розміщеними на підробленоій інтернет-сторінці, не можна.

ПАТ «Луганськгаз» звертає увагу клієнтів, що вся офіційна і актуальна інформація про діяльність газового підприємства з жовтня 2015 публікується на сайті за адресою: https://lg.104.ua. Тут своєчасно і в повному обсязі розміщуються необхідні дані для наших клієнтів.

Інформування споживачів газу в Луганській області відбувається через офіційний сайт підприємства, а також на сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» і через взаємодію зі ЗМІ. Будь-які інші джерела, які розповсюджують інформацію від імені ПАТ «Луганськгаз» вважаються недостовірними.

Варто зазначити, що на сьогодніна непідконтрольній українській владі території залишаються філії ПАТ «Луганськгаз»: Алчевське, Антрацитівське, Краснодонське, Краснолуцьке, Стахановський і Свердловське МРУЕГХ, а також Луганська ділянка ПАТ «Луганськгаз» і адміністративна будівля головного апарату підприємства (Луганськ, вул . Шевченка, 102). На базі зазначених (колишніх в структурі) підрозділів ПАТ «Луганськгаз» незаконним чином створене і діє незареєстроване в Україні підприємство з назвою «ДП«Луганськгаз».

У зв'язку з частими обстрілами території м.Луганська у червні-липні 2014 року і відсутністю постійного електро- і водопостачання, перебоями з телефонним зв'язком та інтернетом, трудовий колектив ПАТ «Луганськгаз» був змушений виїхати з міста. З 1 жовтня 2015 ПАТ «Луганськгаз» переведено у м Сєвєродонецьк та повноцінно працює на базі Сєверодонецького міжрайонного управління по експлуатації газового господарства, за юридичною адресою: м Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 87.

Джерело: