Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14

Прес-релізи

03.03.2014 / 14:30

ПАТ «Луганськгаз» оприлюднило інформацію про наявність вільних потужностей для приєднання замовників до газових мереж

ПАТ «Луганськга » вперше оприлюднило інформацію про наявність вільних потужностей для приєднання замовників до газових мереж, що значно поліпшить бізнес - клімат регіону і дозволить дотримуватися принципу прозорості в питаннях газифікації. Доступ до інформації є відкритим і безкоштовним.
Потужності ГРП на сайті ПАТ "Луганськгаз" Потужності ГРП на сайті ПАТ "Луганськгаз" ФОТО: ПАТ "Луганськгаз"

Інформація про потужності точок підключення до газових мереж оприлюднена на сайті ПАТ «Луганськгаз» і містить дані про технічну, резервної і вільної пропускної потужності газових мереж в розрізі кожного газорозподільного пункту. Завдяки цьому вдалося вирішити проблему підприємців, пов'язану з відсутністю інформації про можливість газифікації нового об'єкта.
«Тепер кожен потенційний замовник ще до початку будівництва може оцінити ділові та виробничі ризики згідно наявного резерву потужностей», - каже перший заступник голови правління - головний інженер Сергій Рибак.
Інформація важлива не тільки для великих забудовників і бізнесменів, які мають намір розширити виробництво, а й для всіх, хто збирається газифікувати житло.
За словами Сергія Рибака, дані, які оприлюднені на офіційному сайті компанії, що не є вихідними для проектування об'єктів газопостачання. Замовнику потрібно звернутися в ПАТ «Луганськгаз» для отримання технічних умов.
Станом на 1.03.14 року загальна потужність точок підключення до газових мереж становить 1, 717 тис. м. куб./год.
«Раніше ця інформація була закритою для потенціаних споживачів, що могло заважати планування та ведення бізнесу. ПАТ «Луганськгаз» впровадило стандарти прозорого та об'єктивного інформування про потужностях . Це дозволить звести «нанівець» можливість корупції в цьому питанні і  головне, поліпшити інвестиційний клімат Луганщини» , - відзначає головний інженер.
З 1 лютого з інформацією ознайомилися понад 200 потенційних замовників. Враховуючи її актуальність і затребуваність, ПАТ «Луганськгаз» щомісяця буде оновлювати дані про наявність або недостатності вільних потужностей в зоні свого обслуговування.
Ознайомитися з потужностями ГРП можна тут.