Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14

Прес-релізи

20.05.2014 / 10:42

Більше 45 тисяч родин Луганської області пройшли інструктаж з правил безпеки в новому форматі

ПАТ «Луганськгаз» протягом двох місяців проводило компанію з пропаганди безпечного використання газу в побуті серед населення. З цією метою було випущено більше 45 тисяч листівок, наклейок і магнітів з правилами користування газовим обладнанням. Всі споживачі, які відвідували абонслужбу або проходили ПТО , отримували дану промо продукцію.
Магніт на газовий котел Перевіряйте тягу! Магніт на газовий котел Перевіряйте тягу! ФОТО: ПАТ "Луганськгаз"

«Яскраві наклейки і магніти, які можна повісити прямо на газовий котел або водонагрівальну колонку, - краще нагадування правил безпеки. Такі пам'ятки містять важливу інформацію, яка дозволить зорієнтуватися у небезпечній ситуації, - каже головний інженер ПАТ «Луганськгаз» Сергій Рибак. - В результаті опитування з'ясувалося, що правилами користування газом у побуті активно цікавляться всього 87,5 % споживачів. Наше завдання - надати всім поребітелей інформацію з безпеки в простій і доступній формі. Щоб клієнти знали і розуміли всі правила і відповідально ставилися до експлуатації газового обладнання. Від цього безпосередньо залежить здоров'я і життя самих споживачів та їх оточення».
Ця друкована продукція кардинально відрізняється від попередніх нової колірною гамою і стилістикою. Проведений моніторинг ефективності такого підходу до пропаганди безпечного використання газу в побуті показав, що більш 90,5 % споживачів оцінили цю інформацію як корисну. 92 % клієнтів компанії вважають таку форму для пропаганди доступною і зрозумілою. 87 % висловили бажання і надалі отримувати інформацію про безпеку у вигляді простих і доступних інфографіки та ілюстрацій.
Нагадуємо, що більш повну інформацію про безпечної експлуатації газового обладнання і в цілому про роботу ПАТ «Луганськгаз», можна знайти на офіційному сайті компанії (gaz.lg.ua) або сторінці Facebook.