Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14

Призначення

25.07.2013 / 08:18

Відбулися зміни у складі правління ПАТ «Луганськгаз»

Наглядовою радою публічного акціонерного товариства з газопостачання та газифікації «Луганськгаз» прийнято рішення про зміни у складі посадових осіб Товариства (Протокол № 24/07-2013 від 24.07.2013 року).

Так, призначено на посаду:

Голову Правління Кузьменка Сергія Володимировича. Часткою в статутному капіталі не володіє. Останнє місце роботи: Голова правління ПАТ "Луганськгаз"

Члена Правління - першого заступника Голови правління – Головного інженера Рибака Сергія Володимировича. Володіє часткою в статутному капіталі – 0,0102 %. Останнє місце роботи: Головний інженер ПАТ "Луганськгаз".

Члена Правління - заступника Голови правління по газопостачанню та обліку газу Головка Сергія Володимировича. Часткою в статутному капіталі Товариства не володіє. Останнє місце роботи: заступник Голови правління по газопостачанню та обліку газу.

Члена Правління - заступника Голови правління з фінансів та економіки Прийму Сергія Миколайовича. Часткою в статутному капіталі не володіє. Останнє місце роботи: перший заступник – заступник голови правління з фінансів та економіки ПАТ "Луганськгаз".

Члена правління - заступника Голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів Коваленка Сергія Анатолійовича. Часткою в статутному капіталі не володіє. Останнє місце роботи: начальник управління комерційної діяльності ПАТ "Луганськгаз".

Члена Правління - заступника Голови правління з економічної безпеки Уварова Олексія Анатолійовича. Часткою в статутному капіталі не володіє. Останнє місце роботи: заступник Голови правління з економічної безпеки.

Повноваження новообраних Голови та членів Правління набули чинності з 1 серпня 2013 року, строком на 3 (три) роки.