Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14

До уваги клієнтів

15.10.2019 / 15:39

Місячник з пропаганди безпечного користування газом у побуті

Зараз в самому розпалі опалювальний сезон 2019-2020р.р. В даний період року необхідно звернути увагу на справність опалювальних приладів, стан димових і вентиляційних каналів. Причиною порушення тяги можуть стати завали димоходів, обмерзання оголовків труб, потрапляння в них сторонніх предметів (птахів, уламків цегли, сміття і т.д.). Тому перед кожним розпалюванням газового опалювального приладу або газової колонки перевіряйте тягу. Слід періодично очищати очисні кишені димоходів. Ознака гарної тяги - рівномірно палаюче полум'я синього або фіолетового кольору.

Як правило, всі нещасні випадки в побуті, пов'язані з газом, відбуваються з вини самих абонентів. За всіма нещасними випадками стоять людські життя і значні матеріальні збитки. Багатьох нещасть могло б не статися, якби споживачі газу не проводили самовільний монтаж газового обладнання, змінювали конструкцію димових і вентиляційних каналів, якби грубо не порушувалися правила користування газовими приладами. Ці правила дуже прості, але нехтування ними загрожує великою бідою. При користуванні газовими приладами: відкрийте кватирку; перевіряйте тягу в димоходах перед кожним розпалюванням і під час роботи газових водонагрівачів, опалювальних печей; перевіряйте наявність тяги в вентиляційних каналах; не заклеюйте шпалерами грати вентиляційного каналу користуючись газовими приладами, не закривайте щілину під дверима - це забезпечить доступ повітря, необхідного для повного згоряння газу; після закінчення користування газом закрийте крани на газових приладах і перед ними.

У зв'язку зі зниженням температури зовнішнього повітря не допускається обігрів приміщень газовими плитами. На ніч і перед виходом з будинку обов'язково перевірте, чи відключені Ваші газові прилади. Не залишайте працюючими прилади без нагляду! У разі необхідності перестановки газового обладнання Ви можете звернутися в експлуатаційну газову службу. Не привертайте до цієї відповідальної роботи випадкових людей! Відчувши запах газу в квартирі, в під'їзді, підвалі та інших приміщеннях не запалюйте сірники, не паліть, не вмикайте і не вимикайте електроосвітлення та електроприлади, перекрийте газ, провітріть приміщення і викличте аварійну газову службу за телефоном 104.

 

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Дотримуючись елементарних правил безпечного користування газом у побуті, ви можете виключити ситуації, які призводять до аварій і нещасних випадків.