Контакт-центр 067-640-72-14
 
Контакт-центр 067-640-72-14

Питання та відповіді

Як перерахувати суму оплати за газ у зв'язку з виїздом?

Клієнт має право на проведення перерахунку за період не більше ніж за 6 місяців у разі тимчасової відсутності за фактично надані послуги з постачання газу у разі відсутності газового лічильника. Для цього необхідно в місячний термін з моменту закінчення шестимісячного періоду звернутися в газопостачальне підприємство з письмовою заявою та з документами, що підтверджують факт відсутності клієнта, наприклад, довідки з тимчасового місця роботи, навчального закладу, медичної установи, санаторію і т.п. Без наявності цих документів проведення перерахунку не здійснюється.
п. 28 «Правил надання населенню послуг з постачання газу», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999 № 

Чому не збігаються показання?

Чи можна використовувати природний газ без укладення договору?

  • Телефон приймальної:

    ---

    Наша адреса:

    вул. Гагаріна, буд. 87, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93400